Fall Raider Weekend 2009Sun 11/1/2009 10:29 PM
Resultscreated by OE2003 © Stephan Krämer 2007

   Pl   Stno Name                         YB Club                             Time 



Green M  (9)              4.7 km   13 C           

    1    132 Meehan, Pat                     OCIN                            55:38 
    2    113 Waller, David                   OCIN                            71:17 
    3    122 Ishburgh, Bob                   OCIN                            78:45 
    4    116 Lebreton, Erick                 OCIN                            81:51 
    5    131 Dick and Addison                OCIN                            91:24 
    6    130 Frey, Bob                       OCIN                            93:10 
    7    142 Sims, David                     Unk                             98:06 
    8    141 Elfner, Eric                    Unk                            202:08 

         154 Vincent, Tim                    OCIN                               mp 



Green F  (1)              4.7 km   13 C           

    1    150 Burge, Tracy                    OCIN                            84:30 



Brown M  (2)              3.1 km   10 C           

    1    143 Rice, Robert                    Unk                             44:29 
    2    118 Greenwell, Bill                 OCIN                            68:40 



Brown F  (1)              3.1 km   10 C           

    1    151 Brown, Cindy                    OCIN                            76:28 



Orange A M  (44)          5.0 km   14 C           

    1     23 Iram, Max                       Live Oaks Team 1                60:05 
    2    128 Schweinfest, Kacey              OCIN Badin HS                   61:24 
    3     19 Duguid, Jordan                  Live Oaks Team 2                63:33 
    4     21 Blackburn, Brian                Grant Co HS Team 2              67:13 
    5    115 Darby, Bob                      OCIN                            69:07 
    6     75 Wilson, Alex                    Live Oaks Team 2                73:01 
    7     39 Napler, Eric                    Grant Co Team 1                 75:49 
    8      3 Liming, William                 Live Oaks Team 3                79:05 
    9     25 Shipman, Anthony                Western Brown Team 1            80:09 
   10     65 Barnett, Jordan                 George Rogers Clark Team 1      80:48 
   11     35 Elliott, Ricky                  Mason Co Team 1                 81:35 
   12      1 Whalen, Patrick                 Grant Co Team 4                 82:48 
   13     81 York, Avory                     Western Brown Team 1            83:32 
   14     79 Aldapa, Mark                    Live Oaks Team 1                83:47 
   15     47 Smith, Alex                     Live Oaks Team 2                87:12 
   16     89 Willoughby, Malcolm             Grant Co HS Team 3              88:38 
   17     85 Helton, Chris                   Grant Co Team 4                 88:43 
   18     37 Geddes, Jacob                   George Rogers Clark Team 1      89:40 
   19     93 Reynolds, Brett                 George Rogers Clark Team 1      90:45 
   20      9 Christy, Zakk                   George Rogers Clark Team 1      91:19 
   21     43 Fields, Zackary                 George Rogers Clark Team 2      91:51 
   22     77 Moffett, Timothy                Grant Co HS Team 2              94:22 
   23     31 Reffit, Andrew                  Live Oaks Team 3                95:05 
   24      7 Huron, Josh                     Mason Co Team 1                 95:38 
   25     67 Parker, Jacob                   Grant Co Team 1                 96:58 
   26     69 Powell, Mitchell                Alvin C. York Inst Team 1       99:09 
   27     13 Thuman, Patrick                 Alvin C. York Inst Team 1      104:53 
   28    107 Huddleston, Thomas              Live Oaks Team 1               105:32 
   29    103 Kaufman, Max                    Live Oaks Team 2               107:35 
   30     49 Lampkin, Stefan                 Grant Co HS Team 2             108:58 
   31     41 Stevens, Mark                   Alvin C. York Inst Team 1      113:13 
   32     17 Crawford, Michael               Western Brown Team 2           115:31 
   33     99 Williamson, Jared               George Rogers Clark Team 2     117:12 
   34     71 Kennedy, Logan                  George Rogers Clark Team 2     131:10 
   35    101 Carhahan, Tyler                 Western Brown Team 2           145:35 
   36     97 Bradley, William                Alvin C. York Inst Team 1      155:33 
   37     57 Ramsey, James                   Grant Co Team 4                167:23 

          59 Evans, John                     Live Oaks Team 3                   mp 
          87 Wilson, Matt                    Live Oaks Team 3                   mp 
          73 Martain, Andrew                 Western Brown Team 2               mp 
          63 Dixon, Brandon                  Mason Co Team 1                    mp 
          91 Woodruff, Shawn                 Mason Co Team 1                    mp 
          53 Price, James                    Western Brown Team 1               mp 
         109 Cadwell, Brandon                Western Brown Team 1               mp 



Orange A F  (9)           5.0 km   14 C           

    1     11 Reed, Kory                      Grant Co Team 1                 69:31 
    2     95 Faulkner, Elizabeth             Grant Co Team 1                 85:59 
    3     33 Garcia, Jessica                 Grant Co HS Team 3              92:55 
    4     61 Paino, Tomi                     Grant Co HS Team 3             103:55 
    5     15 Strange, Rebekah                George Rogers Clark Team 2     129:14 

          29 Kuhn, Brittany                  Grant Co Team 4                    mp 
          45 Bingaman, Emily                 Western Brown Team 2               mp 
           5 Gerretson, Tiffany              Grant Co HS Team 3                 mp 
         105 Fernandez, Courtney             Grant Co HS Team 2                 mp 



Orange B M  (44)          5.0 km   14 C           

    1     36 Gray, Cory                      Grant Co HS Team 2              61:19 
    2     64 Dang, Ryan                      Grant Co HS Team 2              61:56 
    3     20 Clough, Phillip                 Grant Co HS Team 3              66:44 
    4     10 Raider, Stephen                 Live Oaks Team 1                68:23 
    5      6 Baldwin, Cody                   Live Oaks Team 2                70:24 
    6      8 Denney, Greg                    Grant Co HS Team 2              72:36 
    7     82 Gatewood, Johnathan             Grant Co Team 1                 73:02 
    8     76 Masaitis, Dustin                Grant Co HS Team 3              76:08 
    9     72 Flechinger, Zach                Grant Co Team 4                 78:23 
   10    121 Doss, Daniel                    Unk                             81:00 
   11     54 Smith, Jordan                   Grant Co Team 1                 81:38 
   12     52 Koch, Jacob                     George Rogers Clark Team 1      82:37 
   13     24 Kincaid, Brandon                George Rogers Clark Team 1      84:21 
   14     60 Guethlein, Anthony              Western Brown Team 2            84:42 
   15     96 Adams, Mike                     Western Brown Team 1            87:40 
   16     22 Huron, Ted                      Mason Co Team 1                 88:38 
   17     94 Hansman, Joe                    Live Oaks Team 1                90:06 
   18     48 Bays, Zachary                   Grant Co HS Team 3              90:07 
   19     34 Anderson, Nathan                Live Oaks Team 2                95:01 
   20    102 Leonard, Seth                   Live Oaks Team 3                96:16 
   21     46 Cusick, Nick                    Live Oaks Team 3                97:17 
   22     74 Scott, Jason                    Live Oaks Team 3               100:05 
   23     62 Banks, Kyle                     Live Oaks Team 2               102:51 
   24     18 Hambrick, Dakota                Live Oaks Team 3               103:52 
   25     32 Rumsey, Jared                   Western Brown Team 2           108:35 
   26     30 Newkirk, Joseph                 George Rogers Clark Team 2     109:14 
   27     38 Hammer, Matt                    Live Oaks Team 1               113:00 
   28     12 Guethlein, Bryan                Western Brown Team 1           117:14 
   29      4 Francis, Daniel                 Western Brown Team 2           122:42 
   30     86 Berry, Dakota                   George Rogers Clark Team 2     123:23 
   31    100 Graham, Dustin                  Grant Co Team 4                146:16 
   32     56 Lowe, Mark                      Alvin C. York Inst Team 1      161:20 
   33     84 Bradley, Mason                  Alvin C. York Inst Team 1      161:30 
   34     50 Humphries, Justin               Mason Co Team 1                185:30 

          16 Van-Scoy, Bronson               Grant Co Team 4                    mp 
           2 Yost, Dustin                    George Rogers Clark Team 2         mp 
          58 Hunter, Ryan                    George Rogers Clark Team 2         mp 
          88 McDonald, Richard               Western Brown Team 2               mp 
         104 Darlington, Darren              Grant Co HS Team 3                 mp 
          90 Hambrick, Tyler                 Live Oaks Team 2                   mp 
          80 Little, Caleb                   George Rogers Clark Team 1         mp 
          26 Stewart, Zach                   Grant Co Team 1                    mp 
         110 Ashcraft, Jacob                 Grant Co Team 1                    mp 
          68 Downing, Robert                 Western Brown Team 1               mp 



Orange B F  (9)           5.0 km   14 C           

    1     92 Lefevers, Kelly                 Grant Co HS Team 2             100:02 
    2     40 Lawrence, Catie                 Western Brown Team 1           100:13 
    3     66 Fisher, Aly                     Live Oaks Team 1               102:17 
    4    108 Newkirk, Heather                George Rogers Clark Team 1     113:09 
    5    112 Noland, Anne Marie              Alvin C. York Inst Team 1      133:13 
    6     28 Selby, Britany                  Alvin C. York Inst Team 1      190:31 

          44 Davis, Nichole                  Grant Co Team 4                    mp 
          78 Roberts, Erica                  Mason Co Team 1                    mp 
         106 Elliott, Paulette               Mason Co Team 1                    mp